Jak znaleźć eksperta od chmury?

Jak znaleźć eksperta od chmury?

Znalezienie eksperta wpierającego pracę firmy w chmurze bywa równie istotne jak podjęcie decyzji o przeniesieniu firmowych zasobów elektronicznych do tego środowiska. Chmura to wynalazek idealny, ale nawet najbardziej zaawansowani użytkownicy mogą potrzebować wsparcia i porad ekspertów, którzy na temat przechowywania dokumentów w chmurze wiedzą wszystko i na bieżąco aktualizują swoją wiedzę. Jak zatem znaleźć eksperta, który sprawi, że przechowywanie firmowych dokumentów w chmurze będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze?

Certyfikat poświadczający doświadczenie i wiedzę na temat pracy w chmurze.

Jak poznać, że ktoś jest ekspertem od chmury? Niestety wszyscy nauczyliśmy się, że każdy rynek poza prawdziwymi ekspertami wypełniony jest też wieloma samozwańczymi fachowcami. Czy bylibyście w stanie powierzyć opiekę nad dokumentami waszymi i waszych klientów osobie lub firmie niezaufanej i niesprawdzonej? Odpowiedź oczywiście brzmi: nie! Na szczęście istnieją certyfikaty i zaświadczenia pozwalające udokumentować posiadaną wiedzę i doświadczenie.

Jednym z takich certyfikatów potwierdzających profesjonalizm i wiedzę w zakresie pracy w środowisku chmury jest tytuł Mid Market Solution Partner.

Wydawany przez Microsoft dokument zwany również srebrnym partnerstwem przyznawany jest zaledwie pięciu procentom światowych partnerów amerykańskiego giganta! Potwierdzenie kompetencji to jednak tylko jedna z korzyści wynikających z przyznania certyfikatu. Innym jest ekskluzywny dostęp do produktów przeznaczonych tylko dla certyfikowanych partnerów oraz możliwość nieograniczonego konsultowania się z helpdeskiem Microsoft, która również przeznaczone jest wyłącznie dla srebrnych partnerów.

To jednak nie koniec korzyści. Ekskluzywne grono partnerów Microsoft mogące się pochwalić certyfikatem Mid Market Solution Partner posiada dostęp do nowoczesnych serwerów Microsoft, a także takich usług jak uwielbiane przez nas Office 365!

Lemon Pro certyfikowany partner Microsoft –  Mid Market Solution Partner

Wszystkie opisane powyżej przywileje posiada też Lemon Pro! Jesteśmy dumni mogąc się pochwalić tym, ze również nasza firma dołączyła do prestiżowego światowego klubu i otrzymała od firmy Microsoft tytuł Mid Market Solution Partner! Certyfikat ten nie tylko poświadcza nasze bogate kompetencje, ale również sprawia, że nasi klienci mogą korzystać z rozwiązań, które dostępne są tylko dla ekskluzywnego klubu firm tak blisko współpracujących z amerykańskim potentatem informatycznym.

To jednak nie jedyna korzyść wynikająca ze współpracy Twojej firmy z Lemon Pro! Do obsługi Twojej firmy Lemon Pro deleguje zespół ludzi, który zna zarówno środowisko IT Twojej firmy jak również specyfikę działania Twojego biznesu. Inżynierowie Lemon Pro to posiadający bogate doświadczenie inżynieryjne eksperci, którzy dysponują zarówno solidną wiedzą w zakresie technik informatycznych jak i minimum kilkuletnim doświadczeniem na stanowiskach administratorów systemów informatycznych.

Kochamy automatyzację, ale uważamy, że jest ona doskonała tylko i wyłącznie w procesach informatycznych. Jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie i biznesowe stawiamy tylko i wyłącznie na kontakt bezpośredni! Zapomnij o numerach klientów, telekodach i innych tego typu rozwiązaniach. W Lemon Pro nie ma gradacji i każdy klient traktowany jest indywidualnie. Na samym początku współpracy każdej firmie przydzielamy pracownika, który odpowiedzialny jest za opiekę nad całością projektu. Dzięki temu nie tylko możecie liczyć na wsparcie ekspertów dwadzieścia cztery godziny na dobę, ale również nie musicie się obawiać bałaganu wynikającego z błędów w przepływie informacji. Gwarantujemy, że za każdym razem kontaktować się będziecie z tym samym zespołem (z doświadczenia wiemy, że bardzo szybko takie kontakty stają się serdeczne i zażyłe), który będzie na bieżąco zaznajamiać się z waszymi potrzebami i problemami.

Jesteśmy nie tylko usługodawcą, ale przede wszystkim rzecznikiem naszych klientów. Pomagamy podejmować optymalne decyzje, które  realnie wpływają na rozwój przedsiębiorstw i ułatwiają ich pracę w cyfrowym świecie. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii, które dzięki posiadanemu przez nas świadectwu Mid Market Solution Partner firmy Microsoft dostępne jest tylko dla naszych klientów.

Ciągle zastanawiasz się jak wybrać eksperta od chmury do pracy z Twoją firmą? Sprawdź nasze doświadczenie oraz ofertę usług i produktów jakie posiadamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że będzie to pierwszy krok do długofalowej i satysfakcjonującej współpracy z Lemon Pro!