Podczas wielu lat pracy Lemon Pro realizowało zlecenia dla firm z różnych branży. Od budownictwa przez logistykę po księgowość i gastronomię. Doświadczenie takie pozwoliło nam na zdobycie niezbędnej wiedzy, która umożliwia szybkie wdrożenie, nawet najbardziej zaawansowanych projektów, bez wpływu na codzienne życie firmy.

Każdy z klientów, dla którego mieliśmy przyjemność pracować, przekonał się, że Lemon Pro to zespół ekspertów, którzy o zabezpieczaniu firmowych danych wiedzą wszystko. Nasza wiedza na temat IT oraz przechowywania danych w chmurze połączona z doświadczeniem zdobytym we współpracy z firmami z Polski i zagranicy sprawia, że jesteśmy najlepszym na rynku zespołem profesjonalistów z branży cloud computingu, którzy zagwarantują, że bezpieczeństwo danych Twojej firmy stanie się faktem, a nie tylko pustym sloganem reklamowym.

Budokrusz

Budokrusz zawsze dostarcza produkty o najwyższej jakości zgodnej z polskimi normami. Nasi klienci wiedzą, że otrzymają zamówienie w bardzo krótkim czasie a dostarczone produkty są trwałe i wyprodukowane przy użyciu najnowszych technologii. Opieka informatyczna Lemon Pro umożliwia nam ciągłe podnoszenie standardów.

RAFAŁ PAWIŃSKI
Z-ca Dyrektora Handlowego ds. betonu i kruszyw

P. P. „Porty Lotnicze”

Specjaliści z Lemon Pro doskonale znają specyfikę kluczowych systemów pracujących na lotnisku, wieloletnia współpraca potwierdziła ich profesjonalizm i zaangażowanie.

ROBERT ŻUCHOWSKI
Specjalista ds. systemów telekomunikacyjnych

Costa Coffee Polska

Kluczem sukcesu naszego biznesu jest najlepsza kawa, a do sprawnego działania kawiarni potrzebujemy sprawnego IT. W tym godnie wspiera nas Lemon Pro.

MICHAŁ STĘPIEŃ
IT Manager

New Business Solutions

Głównym obszarem naszego działania jest szeroko rozumiany outsourcing, w tym usług rachunkowo-księgowych, sekretariatu korporacyjnego, administracji i zarządzania, zapewniających efektywność oraz zgodność prowadzonej działalności z obowiązującymi przepisami polskiego prawa. Kwestie infrastruktury i usług IT pozostawiamy Lemon Pro.

MARTA KASPERSKA
Partner

LEIMRO

LEIMRO oferuje szereg nowoczesnych urządzeń wspierających procesy produkcji betonu zarówno dla wytwórni betonu towarowego oraz zakładów prefabrykacji elementów betonowych. Rozwój naszej firmy spowodował konieczność wprowadzenia zaawansowanych rozwiązań IT. Dzięki zespołowi z Lemon Pro proces wdrażania przebiegł błyskawicznie. Stała opieka informatyczna przez profesjonalistów z Lemon Pro pozwala nam skoncentrować się na tym co robimy najlepiej.

LEIMRO