Odkryj potencjał danych z MS Fabric

Zaawansowana platforma do zarządzania danymi

  • Jedno, spójne źródło prawdy – One Lake
  • Transformacje danych i oczyszczanie
  • Wydajność i przetwarzanie dużych zbiorów danych [big data]
  • Integracja i wsparcie dla różnych formatów danych
  • Predykcja i budowanie modeli ML
  • Monitorowanie i powiadomienia dotyczące danych
  • Wsparcie dla procesów Data Governance
  • Proste zarządzanie zgodnością i integralnością danych – Data Compliance

Lepsze i bardziej skuteczne zarządzanie danymi  

MS FABRIC to zintegrowane rozwiązanie typu SaaS, które bezproblemowo łączy wszystkie dane organizacyjne umożliwiając wykorzystanie pełnego potencjału danych poprzez zaawansowane aplikacje analityczne i sztuczną inteligencję.

Dane i AI w Biznesie

W dzisiejszym cyfrowym świecie dane i inteligentne aplikacje stały się rdzeniem, wokół którego obracają się firmy. Dane wejściowe są elementami, które napędzają inteligentne aplikacje i umożliwiają podejmowanie decyzji na podstawie danych. A teraz dane stają się jeszcze ważniejsze, gdy wkraczamy w erę zdefiniowaną przez sztuczną inteligencję. Jednak korzystanie z doświadczeń AI wymaga dobrze zarządzanego i bezpiecznego  dopływu danych. Dlatego Microsoft rozwinął portfolio obecnych rozwiązań i połączył w jedną zintegrowaną, łatwo zarządzaną platformę Microsoft Fabric

Fabric rewolucjonizuje proces analityki, oferując doświadczenia dostosowane do potrzeb specjalistów od danych i użytkowników biznesowych. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym data scientistem czy analitykiem biznesowym, Fabric zapewnia Ci narzędzia i możliwości, abyś mógł rozwijać się w erze sztucznej inteligencji.

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem?

Data Factory

Data Factory Uzyskaj dostęp do ponad 150 źródeł danych w chmurze i on-premise, wykorzystaj intuicyjne interfejsy drag & drop do transformacji danych oraz bezproblemowe połączenie danych"

Power BI w Fabric

Wykorzystaj wiodące na rynku wizualizacje i analizy wspomagane przez sztuczną inteligencję w ramach Power BI, umożliwiając analitykom biznesowym i użytkownikom wydobycie użytecznych wglądów bez wysiłku. Łatwo zintegrowany z Microsoft 365, Power BI dostarcza istotnych informacji bezpośrednio tam, gdzie pracujesz.

Data Activator

Pozostań na bieżąco dzięki wykrywaniu i monitorowaniu danych w czasie rzeczywistym, automatycznie wywołuj powiadomienia i akcje na podstawie wstępnie zdefiniowanych wzorców - wszystko to w intuicyjnym środowisku bez kodu.

Synapse Real-Time Analytics

Wykorzystaj potęgę strumieniowania danych w czasie rzeczywistym z urządzeń IoT, telemetrii, logów i innych, umożliwiając analizę ogromnych ilości półstrukturalnych danych z niezrównaną wydajnością i minimalną opóźnieniem.

Synapse Data Engineering

Ciesz się niezrównanymi doświadczeniami autorskim dla Sparka, rozpocznij projekty dzięki aktywnym pulom i współpracuj z zespołem bez wysiłku.

Synapse Data Science

Doświadcz kompleksowego przepływu pracy dostosowanego dla data scientistów, pozwalającego na budowanie, szkolenie, wdrażanie i zarządzanie zaawansowanymi modelami AI w sposób prosty i efektywny.

Synapse Data Warehousing

Zjednocz swoje doświadczenia związane z danymi w data lake i data warehouse z wiodącą na rynku wydajnością SQL na otwartych formatach danych, odblokowując niezrównane wglądy na dużą skalę.

Dołącz do nas w podróży odblokowywania prawdziwego potencjału Twoich danych z MS Fabric.

Przeżyj przyszłość analiz już dziś.