LemonPro w czołówce polskich partnerów Microsoft

Nie ma chyba nic piękniejszego niż uznanie ekspertów pracujących dla największych międzynarodowych marek. Jedną z tych firm, które podziwiamy najbardziej jest Microsoft. To właśnie ta marka od wielu lat dostarcza nam nie tylko inspiracji, ale też narzędzi, z których korzystamy w swojej pracy my oraz nasi klienci. Tym bardziej cieszy nas wyjątkowe wyróżnienie jakim jest umieszczenie Lemon Pro w rankingu „Partner Roku Microsoft w segmencie MŚP”!

W podsumowaniu wiosennym, za okres kwiecień – czerwiec znaleźliśmy się w pierwszej 10 „Top10”. Kolejne aktualizacje rankingu odbywać się będą co kwartał.

Samo pojawienie się w rankingu jest dla nas wielkim wydarzeniem i wyrazem uznania dla poziomu usług, które świadczymy. To także realny znak dla naszych obecnych i przyszłych klientów, którzy chcieliby za naszym pośrednictwem korzystać z tego typu rozwiązań.

Samo pojawienie się w rankingu jest dla nas wielkim wydarzeniem i wyrazem uznania dla poziomu usług, które świadczymy. To także realny znak dla naszych obecnych i przyszłych klientów, którzy chcieliby za naszym pośrednictwem korzystać z tego typu rozwiązań. Uznanie specjalistów z Microsoft potwierdza, że Lemon Pro to zespół prawdziwych ekspertów od chmury, którzy sprawnie poruszają się w środowisku najnowszych technologii i potrafią wykorzystać je w celu ulepszania pracy swoich klientów oraz zmniejszania kosztów korzystania z infrastruktury IT.

Dziękujemy za uznanie naszych starań w rozwoju tych technologii.